Új blog indul, gazdija két csajszi :) Hetti és Mona. Ha esetleg ismerősek lennénk, igen, hoxán is naplózunk hajápolás témakörben, ott ismerkedtünk meg és ott kezdődött barátságunk. Így úgy döntöttünk, mivel nagyon sok közös van bennünk és imádjuk a szépséget, a divatot és mindent ami jó, indítunk egy közös blogot.Ide mind ketten fogunk szerkesztgetni bejegyzéseket.
Témáink a következők:
-haj (imádjuk a hajunkat, lehetőleg az összes jelenleg használatos termékeinket bemutatjuk és leírjuk eddigi tapasztalatainkat a hajnövesztéssel kapcsolatban)
-smink
-divat (ruhák, cipők, stb.:) )
Ez a blogger oldal elég új nekünk, de remélem hamarosan belejövünk és jobbnál jobb bejegyzésekkel szolgálhatunk nektek. :)
Szeretnénk teszterek is lenni, főként ezért is fordult meg a fejünkben a blogolás témája, imádunk új dolgokat kipróbálni és bemutatni. Nem igazán tudom, hogy pontosan ez hogy is működik, de próbálkozok utána járni, hogyan lehet kiérdemelni eme nemes címet :PHa esetleg valaki tud segíteni, nyugodtan kommentálja. :)
Bejegyzések alatt mindig jelezzük, hogy ki írta.
Remélem sok olvasója lesz a mi kis közös gyermekünknek, és hasznát tudjátok venni némelyik bejegyzésnek.
Ha vannak ötleteitek, mi érdekel titeket, mire vagytok kíváncsiak, pl hajápolással kapcsolatban, abban már nagyon profik vagyunk (:D), nyugodtan írjatok és válaszolunk.
/A blog még öltözködik :D nem így fog kinézni ;) /
Mona.